Archiwalne oferty pracy

KANCLERZ

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisku KANCLERZ

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • średnio-zaawansowana znajomość programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • znajomość przepisów:
    • prawa o szkolnictwie wyższym i nauce
    • prawa zamówień publicznych
    • prawa pracy
    • dyscypliny finansów publicznych
  • wiedza dotycząca:
    • gospodarki uczelni
    • zarządzania zasobami ludzkimi
  • znajomość języka angielskiego
  • co najmniej 15-letni staż pracy
  • co najmniej 6-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • co najmniej 6-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami

UMIEJĘTNOŚĆ
  • kierowanie i koordynowanie inwestycjami
  • pozyskiwanie środków zewnętrznych na cele działalności uczelni artystycznej
  • zawieranie umów z podmiotami publicznymi i prywatnymi oraz nadzór nad nimi
  • komunikatywność i umiejętność kierowania większymi zespołami ludzi
  • sprawna i skuteczna komunikacja z zespołem podległych pracowników, nauczycielami akademickimi, studentami
  • współpraca ze wszystkimi organami uczelni
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • umiejętność analizowania i wnioskowania
  • umiejętności zarządzania procesowego
  • umiejętności logistyczno-organizacyjne
  • umiejętność negocjowania, przekonywania, argumentowania
  • umiejętność pracy pod presją, w zmieniającym się otoczeniu i wymagających warunkach gospodarczych
  • umiejętność radzenia sobie z trudnościami i rozwiązywania problemów
  • inicjowanie działań usprawniających
  • dyspozycyjność, gotowość do częstego podróżowania
  • wzmacnianie wizerunku uczelni w kontaktach zewnętrznych jak i wewnętrznych

MILE WIDZIANE
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi, budowlanymi
  • wiedza o funkcjonowaniu uczelni wyższej o profilu artystycznym
    • prawa autorskiego i praw pokrewnych
    • ustawy o rachunkowości

CECHY OSOBOWOŚCI I PREDYSPOZYCJE
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na realizację zadań i celów
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • przywództwo

ZADANIA I OBOWIĄZKI
  • kierowanie administracją i gospodarką uczelni
  • inicjatywa w pozyskiwaniu środków finansowych na funkcjonowanie uczelni
  • organizowanie i koordynowanie działalności administracyjnej, finansowej, inwestycyjnej, technicznej i gospodarczej
  • koordynowanie i nadzorowanie zamówień publicznych
  • podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie środków zewnętrznych na modernizację, utrzymanie i rozbudowę infrastruktury, w tym instrumentarium uczelni
  • sprawowanie kontroli funkcjonalnej i przestrzegania przez jednostki organizacyjne dyscypliny finansów publicznych
  • odpowiedzialne zarządzanie mieniem uczelni, jego utrzymaniem i powiększaniem
  • pozyskiwanie środków finansowych
  • nadzór nad utrzymanie sprawności eksploatacyjnej obiektów i pomieszczeń uczelni, ich rozbudowę, remont, wyposażenie, konserwację instrumentarium, aparatury, urządzeń
  • nadzór nad zapewnienie obiegu informacji, archiwizacji dokumentacji

OFERUJEMY
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1,00 etatu
  • zwyczajowe benefity przynależne instytucjom publicznym

WYMAGANE DOKUMENTY
  • życiorys i list motywacyjny w zakresie niewykraczającym poza wymogi stanowiska
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych
  • kopie dokumentów koniecznych do potwierdzenia posiadanych kwalifikacji lub nabytych umiejętności w zakresie wynikającym z ogłoszenia

Od kandydatów oczekujemy podania oczekiwań finansowych brutto.

Dokumenty należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail:
umieszczając w tytule wiadomości „konkurs na stanowisko Kanclerza AMuz”,
w terminie do dnia 9 lutego 2024 roku, do godziny 12:00.

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi zastrzega sobie prawo powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia bez podania przyczyny.