Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA W ZAKRESIE PRAC FINANSOWO-KSIĘGOWYCH W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi zatrudni na stanowisko Specjalista w zakresie prac finansowo-księgowych w Dziale Księgowości.

miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki:
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
  • sporządzanie not księgowych,
  • analiza zapisów księgowych na kontach,
  • analiza umów i zakupów pod kątem konieczności opodatkowania podatkiem u źródła,
  • rozliczanie i dekretacja delegacji służbowych,
  • weryfikacja poprawności księgowania i alokacji kosztów,
  • sporządzanie raportów na potrzeby zarządcze zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań GUS,
  • prowadzenie analityki powierzonych kont wraz z uzgodnieniami,
  • udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość),
  • preferowane doświadczenie zawodowe minimum 3 lata praktyki,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość programu SYMFONIA FINASE i KSIĘGOWOŚĆ.

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”,
  • znajomość ustawy o „Finansach publicznych”.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych,
  • stabilne i terminowe wynagrodzenie,
  • dostęp do specjalistycznych szkoleń,
  • dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane dokumenty:
  • CV z klauzulą poufności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.