Szanowni Państwo,

studenci chcący złożyć podania o przydziały do klas pedagogów przedmiotu głównego oraz kameralistyki proszeni są o ich przesyłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie 12 lipca 2022 roku.

dr hab. Wojciech Kubica
Dziekan Wydziału Wykonawstwa Instrumentalnego

 

Decyzją komisji Uczelnianego Konkursu na wykonanie koncertu lub cyklu pieśni z orkiestrą pod przewodnictwem prof. dr hab. Urszuli Kryger, do koncertu z Filharmonią Świętokrzyską zostali wybrani:

 • Marta Dettlaff
  klasa skrzypiec dr. hab. Łukasza Błaszczyka, prof. AM i dr Dominiki Przech
 • Jan Łomozik
  klasa wiolonczeli dr. Tomasza Darocha i dr. Wojciecha Fudali
 • Jerzy Swianiewicz
  klasa trąbki prof. dr. hab. Igora Cecocho

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Szanowni studenci,

informujemy, że w roku akademickim 2021/2022 studenci oraz pracownicy mają możliwość odbycia w Akademii konsultacji psychologicznej. Konsultacja psychologiczna ma na celu rozpoznanie sytuacji trudnej oraz wspólne dobranie najlepszej formy wsparcia, dlatego jej charakter jest każdorazowo dopasowywany do zgłaszającego się. Zapraszamy osoby, które borykając się z wyzwaniami życiowymi, szukają pomocy w radzeniu sobie z doświadczanymi trudnościami i stresem, ale także chciałyby świadomie pokierować różnymi aspektami swojego osobistego rozwoju.

Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny (663-175-532) lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacje będą prowadzone przez p. psycholog Aleksandrę Pawłowską.

 

Poradnik dla studentów

Uwaga Studenci!

Polecamy lekturę Poradnika dla Studentów przygotowanego przez Samorząd Studencki Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Szczegółowe informacje o treściach zawartych w poradniku znaleźć można w artykule:

 

 • Procedura przeciwdziałania dyskryminacji,
  molestowaniu seksualnemu, mobbingowi oraz stalkingowi

  w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi pobierz plik .pdf

 

Association Européenne des Conservatoires, Académies de Musique et Musikhochschulen (AEC), którego nasza Uczelnia jest członkiem, przygotowało przewodnik z narzędziami i sugestiami odnośnie nauczania online w uczelniach muzycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez AEC rozwiązaniami i skorzystania z nich.

Przewodnik dostępny jest w języku angielskim.

 

Szanowni Studenci,
zachęcamy do wypełnienia ankiety o jakości e-usług uczelni wyższych w Polsce. Czas wypełnienia ankiety to maksymalnie 3 minuty. Dla wygody szablon przystosowano do wyświetlania na smartfonach.

 

LEGIA AKADEMICKA to program skierowany do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, dziennych i zaocznych, to miejsce zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla osób odważnych, chcących przeżyć przygodę swojego życia, zdobyć niepowtarzalne doświadczenia i unikalne umiejętności, ukształtować swój charakter i hart ducha. Wszystko to przyda Ci się w codziennym życiu i w pracy, doda Ci pewności siebie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Zostań jednym z nas.

 

Szanowni Studenci,

ze względu na obowiązek sprawdzania pisemnych prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym (JSA), bardzo proszę o przedkładanie kompletnych tekstów prac promotorom w terminie 21 dni przed planowanym terminem obrony, w celu poddania pracy badaniu antyplagiatowemu.
Zgodnie z zasadami JSA osobą uprawnioną do przeprowadzenia badania jest promotor.

 
Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM

 

 • Szczegóły dotyczące Jednolitego Systemu Antyplagiatowego zobacz