W dniach 4 i 5 marca 2022 roku Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi organizuje indywidualne lekcje dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności wokalne. Szczególnie zapraszamy osoby pochodzenia ukraińskiego i białoruskiego oraz osoby należące do mniejszości narodowych.

Każdy z zakwalifikowanych uczestników będzie mógł wziąć udział w godzinnej, bezpłatnej lekcji z pedagogiem śpiewu oraz pianistą Akademii. Prowadzący określi rodzaj głosu, doradzi w zakresie doboru repertuaru i wyboru dalszej drogi rozwoju.

Warunkiem udziału w lekcji jest przesłanie do dnia 20 lutego 2022 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nagrania wykonanego przez siebie utworu w formie mp3 lub mp4 wraz z krótką informacją o sobie.
Spośród nadesłanych nagrań zostanie wyłonione dziesięć najlepszych i ich autorzy zostaną zakwalifikowani jako czynni uczestnicy warsztatów.

Osoby zakwalifikowane do lekcji wokalnych otrzymają wiadomość e-mail do dnia 24 lutego 2022 wraz z propozycją terminu lekcji oraz dokładnym adresem, gdzie odbędzie się lekcja.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą uczelnią,
liczymy na ciekawe spotkania artystyczne.

 
Nowe głosy, ponownie odkryte opery. Powołanie Polsko-Norweskiej Akademii Operowej

 
Projekt

Nowe głosy, ponownie odkryte opery.
Powołanie Polsko-Norweskiej Akademii Operowej
 
New voices, rediscovered operas.
Establishing of the Polish-Norwegian Opera Academy

 

 
Zadanie

Wspólnie działamy na rzecz Europy
sprzyjającej integracji społecznej i konkurencyjnej.

 

Warsztaty woklane