Uprzejmie informuję, że podania o dofinansowanie z zakładowego funduszu socjalnego wypoczynku letniego pracowników i dzieci należy wypełnić i przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 28 maja 2021 r.

Osoby ubiegające się o dofinansowanie do wypoczynku letniego dla siebie i dzieci według wyższej skali dofinansowania, zobowiązane są do okazania zeznania rocznego za rok 2020 (PIT-37 lub PIT-38) złożonego do Urzędu Skarbowego (wszystkich członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie z pracownikiem).

Osoby ubiegające się o dofinansowanie wypoczynku letniego według wyższej skali dofinansowania mogą okazać kopię PIT złożonego do Urzędu Skarbowego pracownikowi socjalnemu p. Sylwii Lewandowskiej (Kordegarda, pok. nr 69) w okresie 19.04-28.05.2021 r. w dniach: wtorek, czwartek w godzinach 10.00-13.00.

Nieokazanie kopii zeznania rocznego, spowoduje rozpatrzenie wniosku według najniższej skali dofinansowania.

Uwaga!
Dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku letniego dla dzieci, nastąpi na podstawie dostarczonych faktur za wykupione przez pracowników skierowania.

 
Łódź, dnia 15.04.2021 r.
 
Kanclerz
mgr Agnieszka Grochulska

 

 • WNIOSEK
  o dofinansowanie "wczasów pod gruszą" pobierz
 • WNIOSEK
  o dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży pobierz
 • OŚWIADCZENIE
  o przychodach pracownika AM i jego najbliższej rodziny
  uzyskanych w roku 2020 pobierz
 • KLAUZULA INFORMACYJNA
  o przetwarzaniu danych osobowych pobierz