Image
Image

III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz

Łódź, 3-9 grudnia 2023

 

 
Katedra Instrumentów Smyczkowych Akademii Muzycznej w Łodzi zaprasza na 3. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz, który odbędzie się w dniach 3- 9 grudnia 2023 roku.
W poprzednich, cieszących się ogromnym zainteresowaniem, edycjach (1. edycja – 2015 rok, 2. edycja – 2019 rok) wyłoniono każdorazowo blisko 100 uczestników z 5 kontynentów i prawie 30 krajów, takich jak: Armenia, Austria, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Francja, Izrael, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Litwa, Meksyk, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Singapur, Słowenia, Tajwan, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wenezuela i Włochy.

Tegoroczna odsłona konkursu, podobnie jak dwie pierwsze, dedykowana jest skrzypkom wszystkich narodowości i nie obowiązuje w niej limit wieku.

Zgłoszenia do udziału w konkursie dokonuje się wypełniając formularz online (link poniżej) w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2023 roku.

Uczestnicy dopuszczeni do udziału w Konkursie, zgodnie z ostateczną listą, wnoszą opłatę główną w wysokości 250 zł do dnia 30 września 2023 roku.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE przejdź

REGULAMIN KONKURSU pobierz

TREŚĆ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO pobierz

 

OSTATECZNA LISTA UCZESTNIKÓW
III Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Grażyny Bacewicz pobierz

PRZESŁUCHANIA I ETAPU

 

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Znajdź nas na Facebooku

 
 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Minister Kultiry i Dziedzictwa Narodowego