Szanowni Studenci,

uprzejmie informuję, iż przedmiot emisji głosu ze studium pedagogicznego będzie prowadzony przeze mnie, w każdą środę w sali nr 3,9.

  • grupa I - godz. 11.00–11.45
  • grupa II - godz. 11.45–12.30
  • grupa III - godz. 12.30–13.15

Zajęcia będą się odbywały w formie stacjonarnej.

Uprzejmie proszę wszystkich o obecność na kolejnych zajęciach, celem odnowienia list osób uczęszczających na wykłady do poszczególnych grup.
Tych z Państwa, którzy nie będą mogli być obecni na zajęciach w przyszłym tygodniu (1 grudnia 2021.), proszę o zgłoszenie nieobecności pisemnie na mój adres email wraz z informacją, do której grupy zostali już przydzieleni.

Z wyrazami szacunku,
dr hab. Stanisław Kierner
Wydział Sztuk Scenicznych
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

 

Z powodu choroby muszę odwołać moje nadchodzące zajęcia we wtorek 30 listopada 2021. Następne zajęcia z improwizacji odbędą się 7 grudnia 2021.

Pozdrawiam serdecznie,
Filip Wojciechowski

 

Pedagodzy i Studenci są obowiązani do zgłaszania przypadków zachorowań na Covid-19 oraz do informowania o przebywaniu na kwarantannie, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM
Rektor Akademii Muzycznej w Łodzi

 

Szanowni studenci,

informujemy, że w roku akademickim 2021/2022 studenci oraz pracownicy mają możliwość odbycia w Akademii konsultacji psychologicznej. Konsultacja psychologiczna ma na celu rozpoznanie sytuacji trudnej oraz wspólne dobranie najlepszej formy wsparcia, dlatego jej charakter jest każdorazowo dopasowywany do zgłaszającego się. Zapraszamy osoby, które borykając się z wyzwaniami życiowymi, szukają pomocy w radzeniu sobie z doświadczanymi trudnościami i stresem, ale także chciałyby świadomie pokierować różnymi aspektami swojego osobistego rozwoju.

Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny (663-175-532) lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacje będą prowadzone przez p. psycholog Aleksandrę Pawłowską.

 

Zapraszam do współpracy z pianistami w mojej klasie kameralnej w ramach Ilustracji (2 pkt. ECTS) studentów Wydziału Wykonawstwa Instrumentalnego (skrzypce, wiolonczela, flet, obój, klarnet itp.)

dr hab. Agnieszka Przybylska
Instytut Muzyki Kameralnej

 

Poradnik dla studentów

Uwaga Studenci!

Polecamy lekturę Poradnika dla Studentów przygotowanego przez Samorząd Studencki Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Szczegółowe informacje o treściach zawartych w poradniku znaleźć można w artykule:

 

  • Procedura przeciwdziałania dyskryminacji,
    molestowaniu seksualnemu, mobbingowi oraz stalkingowi

    w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi pobierz plik .pdf

 

Association Européenne des Conservatoires, Académies de Musique et Musikhochschulen (AEC), którego nasza Uczelnia jest członkiem, przygotowało przewodnik z narzędziami i sugestiami odnośnie nauczania online w uczelniach muzycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez AEC rozwiązaniami i skorzystania z nich.

Przewodnik dostępny jest w języku angielskim.

 

Szanowni Studenci,
zachęcamy do wypełnienia ankiety o jakości e-usług uczelni wyższych w Polsce. Czas wypełnienia ankiety to maksymalnie 3 minuty. Dla wygody szablon przystosowano do wyświetlania na smartfonach.

 

LEGIA AKADEMICKA to program skierowany do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, dziennych i zaocznych, to miejsce zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla osób odważnych, chcących przeżyć przygodę swojego życia, zdobyć niepowtarzalne doświadczenia i unikalne umiejętności, ukształtować swój charakter i hart ducha. Wszystko to przyda Ci się w codziennym życiu i w pracy, doda Ci pewności siebie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Zostań jednym z nas.

 

Szanowni Studenci,

ze względu na obowiązek sprawdzania pisemnych prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym (JSA), bardzo proszę o przedkładanie kompletnych tekstów prac promotorom w terminie 21 dni przed planowanym terminem obrony, w celu poddania pracy badaniu antyplagiatowemu.
Zgodnie z zasadami JSA osobą uprawnioną do przeprowadzenia badania jest promotor.

 
Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM

 

  • Szczegóły dotyczące Jednolitego Systemu Antyplagiatowego zobacz