w Akademii Muzycznej w Łodzi

Koronawirus pokrzyżował wiele naszych planów, w tym również organizację Dni Otwartych. Aczkolwiek tak łatwo nie poddajemy się — chcąc sprostać oczekiwaniom kandydatów na studia, jesteśmy otwarci dla naszych potencjalnych studentów za pośrednictwem internetu.
Teraz nie musicie wychodzić z domów, żeby poznać naszą Uczelnię, jak i sprawdzić poziom swoich przygotowań, sięgając opinii i konsultując się z naszymi wykładowcami.

konsultacje online

Do 31 maja 2020 roku kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji online z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi.

Poniżej zamieszczamy zestawienie nazwisk naszych pedagogów. Jeżeli na liście znajdziecie wykładowcę, z którym chcecie odbyć konsultacje, możecie zgłaszać się bezpośrednio na adres podany przy jej/jego nazwisku. Dzięki temu proces umówienia się będzie krótszy. Jeśli nie znajdujecie przy nazwisku pedagoga prywatnego adresu, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Takie zgłoszenie powinno zawierać informacje odnośnie specjalności studiów, którą jesteście zainteresowani i nazwisko pedagoga.

 
W zależności od możliwości technicznych danego pedagoga konsultacje mogą odbywać się online bądź proszeni będziecie o nagranie swoich wykonań, które później zostaną zanalizowane i zaopiniowane. Jeżeli jesteście instrumentalistami, pamiętajcie, aby sprzęt nagrywający był oddalony o około 1,5 metra. Pozwoli to na nagranie dźwięku w dobrej jakości i ukazanie sylwetki podczas gry.

 
Kandydaci na studia na Wydziale Wykonawstwa Instrumentalnego biorą udział w badaniu umiejętności z kształcenia słuchu. Test trwa 45 minut i ma na celu ocenę umiejętności kandydata i przydział do grup na zajęcia kształcenia słuchu. Poniżej możecie zapoznać się z przykładowymi zadaniami, które należy wykonać podczas takiego sprawdzianu:

 

 
Polecamy również artykuły na naszej stronie, z których dowiecie się o Akademii Muzycznej w Łodzi:

     
  • Generalne informacje o Uczelni zobacz
  • Budynki Akademii Muzycznej w Łodzi zobacz
  • Nowe instrumentarium (program telewizyjny) zobacz
  • Galeria zdjęć z wydarzeń organizowanych przez Akademię Muzyczną w Łodzi zobacz
 
Śledźcie i polubcie nasze profile w mediach społecznościowych:

facebook instagram twitter youtube

 

Dowiedzcie się również, dlaczego warto studiować w Łodzi!!!
  • Dlaczego warto studiować w Łodzi? zobacz