w Akademii Muzycznej w Łodzi

13-14 marca 2020 roku

   
  W dniach 13-14 marca 2020 roku Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza kandydatów na studia na Dni Otwarte. W programie Dni Otwartych znajdują się:
 • bezpłatne konsultacje z pedagogami dla kandydatów na studia,
 • spotkania z dziekanami i kierownikami studiów,
 • otwarte lekcje i wykłady.

Wszystkie konsultacje i wykłady będą odbywać się według harmonogramu Dni Otwartych, udział w nich nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy w piątek 13 marca na Wieczór tańca Kierunek -> Choreografia oraz w sobotę 14 marca na koncert Witajcie w naszej bajce! – polska muzyka filmowa do Sali Koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. Żubardzkiej:

   
 • Wieczór tańca Kierunek -> Choreografia zobacz
 • Koncert Witajcie w naszej bajce! – polska muzyka filmowa zobacz

 
PLAN DNI OTWARTYCH

Szczegółowy harmonogram podamy już wkrótce.

 
DODATKOWE KONSULTACJE Z PEDAGOGAMI

W dniach 16 marca – 30 kwietnia 2020 roku kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi.
Na konsultacje można umówić się według planu zajęć pedagogów, po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., począwszy od 9 marca 2020 roku.

 
CAŁOROCZNE I WAKACYJNE KURSY MISTRZOWSKIE

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza co roku uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni muzycznych i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności pod kierunkiem pedagogów uczelni na całoroczne i wakacyjne kursy mistrzowskie. Są to: