w Akademii Muzycznej w Łodzi

13-14 marca 2020 roku

DNI OTWARTE 2020 PRZENIESIONE NA INNY TERMIN – SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

 

Komunikat Rektora Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
z dnia 5 marca 2020 roku w sprawie odwołania koncertów, uroczystości i imprez o charakterze ogólnouczelnianym, wydziałowym, w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa:

  1. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne związane z ryzykiem zachorowań na COVID-19 – zapalenie płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2 odwołuję uroczystości, zgromadzenia, które miały mieć miejsce od dnia 5 marca 2020 roku do dnia 15 marca 2020 roku włącznie.
  2. O dalszych krokach związanych z wydarzeniami odbywającymi się w Akademii, informować będę na bieżąco przy uwzględnianiu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

prof. dr hab. Cezary Sanecki
Rektor Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

 
Zaplanowane w tym okresie wydarzenia odbędą się w późniejszym niż początkowo planowanym terminie, zostaną zorganizowane w innej formie lub z powodu obiektywnych względów organizacyjnych będą odwołane.

Informacja w sprawie zakupionych biletów:
42 662 17 50, 42 662 17 10 (w godz. 8.00-15.00)
 
W dniach 5-15 marca kasa czynna od wtorku do piątku w godz. 14.00-17.00.

 

 
DODATKOWE KONSULTACJE Z PEDAGOGAMI

W dniach 16 marca – 30 kwietnia 2020 roku kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi.
Na konsultacje można umówić się według planu zajęć pedagogów, po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., począwszy od 9 marca 2020 roku.

 
CAŁOROCZNE I WAKACYJNE KURSY MISTRZOWSKIE

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza co roku uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni muzycznych i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności pod kierunkiem pedagogów uczelni na całoroczne i wakacyjne kursy mistrzowskie. Są to: