23 lutego 2019, sobota
wstęp wolny

W dniach 22–23 lutego 2019 roku Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza kandydatów na studia na Dni Otwarte. W programie Dni Otwartych znajdują się:

 • bezpłatne konsultacje z pedagogami dla kandydatów na studia,
 • spotkania z dziekanami,
 • otwarte lekcje i wykłady.

UWAGA! Konsultacje w zakresie wokalistyki estradowej odbędą się w dniach 1–2 marca 2019 roku.

Wszystkie konsultacje i wykłady będą odbywać się według planu Dni Otwartych, udział w nich nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy w piątek i w sobotę (22-23 lutego) na spektakle gorąco oklaskiwanego przez łódzką publiczność musicalu Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba do Sali Koncertowej Akademii przy ul. Żubardzkiej:

 
PLAN DNI OTWARTYCH
   
 • Wydział Fortepianu, Organów, Klawesynu, Muzyki Dawnej i Jazzu pobierz plik .pdf
   
 • Wydział Instrumentalny pobierz plik .pdf
  skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas,
  flet, obój, klarnet, fagot, saksofon, róg, tuba, puzon, trąbka,
  perkusja, harfa, gitara, akordeon

 

DODATKOWE KONSULTACJE Z PEDAGOGAMI

W dniach 25 lutego – 17 kwietnia 2019 roku kandydaci na studia mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z pedagogami Akademii Muzycznej w Łodzi.
Na konsultacje można umówić się według planu zajęć pedagogów, po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CAŁOROCZNE I WAKACYJNE KURSY MISTRZOWSKIE

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza co roku uczniów, studentów i absolwentów szkół oraz uczelni muzycznych i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności pod kierunkiem pedagogów uczelni na całoroczne i wakacyjne kursy mistrzowskie. Są to:

 

 
 

******************************************

 
 

DZIEŃ OTWARTY AKADEMII MUZYCZNEJ W ŁODZI

SPECJALNOŚĆ – RYTMIKA

22 lutego 2019 roku

Pedagodzy specjalności rytmika zapraszają na zajęcia warsztatowe oraz indywidualne konsultacje w ramach dni otwartych Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

  Uczniowie wszystkich specjalności szkół muzycznych II stopnia mogą wziąć udział w zajęciach z:
 • rytmiki
 • solfeżu
 • tańca współczesnego
 • improwizacji ruchowej
 • improwizacji fortepianowej
 • improwizacji jazzowej

Zapraszamy także na indywidualne konsultacje, spotkanie informacyjne dotyczące specjalności, w tym: programów studiów i egzaminów wstępnych oraz prezentację działalności artystycznej studentów i pedagogów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
 • PLAN DNIA OTWARTEGO RYTMIKI pobierz plik .pdf
  Budynek Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, ul. Żubardzka 2a

Uwaga! Dokładne godziny mogą ulec modyfikacji z przyczyn organizacyjnych. Liczba grup będzie uzależniona od liczby uczestników.
Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do zajęć ruchowych.