Szanowni Państwo,

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w imieniu swoim i Kolegium Rektorskiego składam całej społeczności akademickiej naszej Uczelni najlepsze życzenia.

Dziękuję wszystkim pedagogom oraz pozostałym pracownikom Akademii za ich zaangażowanie i wkład w nieustanny rozwój Uczelni, kreatywność i utrzymanie wysokiego poziomu kształcenia oraz nieustające podejmowanie nowych wyzwań artystyczno-naukowych. Dzięki waszej aktywnej postawie Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta w Łodzi jest ważnym ośrodkiem nie tylko pod względem jakości procesu kształcenia studentów, ale także nauki i oferty artystycznej. Oczywiście, nie byłoby to możliwe bez wsparcia pracowników administracyjnych i obsługi, którzy zapewniają możliwości do sprawnego funkcjonowania Uczelni.

Wszystkim z Państwa życzę satysfakcji z pracy, wielu sukcesów, nie tylko tych na polu zawodowym, zdrowia, radości, realizacji planów i zamierzeń, pomyślności oraz wytrwałości w trudnych czasach, które obecnie nastały.

 

dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM
Rektor Akademii Muzycznej w Łodzi