Uprzejmie informuję, że podania o dofinansowanie z zakładowego funduszu socjalnego wypoczynku letniego pracowników i dzieci należy wypełnić i przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 28 maja 2020 r.

Osoby ubiegające się o dofinansowanie do wypoczynku letniego dla siebie i dzieci według wyższej skali dofinansowania, zobowiązane są do okazania zeznania rocznego za rok 2019 (PIT-37 lub PIT-38) złożonego do Urzędu Skarbowego (wszystkich członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie z pracownikiem).

Osoby ubiegające się o dofinansowanie wypoczynku letniego według wyższej skali dofinansowania mogą okazać kopię PIT złożonego do Urzędu Skarbowego pracownikowi socjalnemu p. Sylwii Lewandowskiej (Mały Domek pok. nr 69) w okresie 5.05 - 28.05.2020 r. w dniach: wtorek, czwartek w godzinach 10.00- 13.00.

Nieokazanie kopii zeznania rocznego, spowoduje rozpatrzenie wniosku według najniższej skali dofinansowania.

Uwaga! Dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku letniego dla dzieci nastąpi na podstawie dostarczonych faktur za wykupione przez pracowników skierowania.

 

Łódź, dnia 30.04.2020 r.

Kanclerz
mgr Agnieszka Grochulska

 

DO POBRANIA
 • WNIOSEK
  o dofinansowanie "wczasów pod gruszą"
  pobierz
 • WNIOSEK
  o dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  pobierz
 • OŚWIADCZENIE
  o przychodach pracownika AM i jego najbliższej rodziny uzyskanych w roku 2019
  pobierz
 • KLAUZULA INFORMACYJNA
  o przetwarzaniu danych osobowych
  pobierz