PAŁAC MUZYKI

Oprowadzenia po Pałacu Karola Poznańskiego – głównej siedzibie Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Gdańskiej 32

 

  • Uwaga! Samodzielne zwiedzaniu Pałacu nie jest możliwe.
    Oprowadzaniem wycieczek po Pałacu zajmują się pracownicy Biura Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi.

 
Efekty projektów konserwatorsko-rewitalizacyjnych w postaci zrekonstruowanych wnętrz zabytkowego Pałacu Karola Poznańskiego – głównej siedziby Akademii Muzycznej w Łodzi – można podziwiać podczas wycieczek organizowanych przez Biuro Promocji.
Oprowadzenia są okazją do poznania dziedzictwa kulturowego Łodzi, zwłaszcza fabrykanckiej przeszłości miasta oraz zapoznania się z historią łódzkiej uczelni muzycznej. Wycieczki oprowadzane są po najbardziej reprezentacyjnych wnętrzach pałacu – zobaczyć można m.in. paradną klatkę schodową, buduar z garderobą i antykamerą, salę bilardową z palarnią, jadalnie na parterze i I piętrze czy oranżerię.

 

WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Efekty projektów konserwatorsko-rewitalizacyjnych w postaci zrekonstruowanych wnętrz zabytkowego Pałacu Karola Poznańskiego – głównej siedziby Akademii Muzycznej w Łodzi – można podziwiać podczas wycieczek organizowanych raz w miesiącu w okresie od października do maja przez Biuro Promocji.

Oprowadzenia w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) odbywają się w zabytkowym budynku uczelni przy ul. Gdańskiej 32 w wybrane wtorki o godz. 12.00.

Rezerwacja miejsc:

Udział w wycieczce jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu. Zapisy w Biurze Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi: telefonicznie – 42 662 16 45 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc ograniczona!

Terminy wycieczek w okresie wakacyjnym:

2019 rok

Ceny biletów dla osób indywidualnych:
  • bilet normalny – 15 zł
  • bilet ulgowy (dla dzieci, studentów i emerytów) – 10 zł

 

WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Uczelnia przewiduje możliwość ustalenia wycieczek w innym terminie, w liczbie ograniczonej planem zajęć dydaktycznych i kalendarzem wydarzeń artystyczno-naukowych. W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów należy kontaktować się z Biurem Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi: telefonicznie – 42 662 16 45 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ceny biletów dla grup zorganizowanych (minimum 15 osób):
  • 10 zł za każdego uczestnika

 

WYNAJEM PAŁACU, SESJE ZDJĘCIOWE itp.

Kontakt:

Kanclerz Akademii Muzycznej w Łodzi
mgr Agnieszka Grochulska
kancelaria: telefon – 42 662 16 02 lub e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WIRTUALNY SPACER PO PAŁACU MUZYKI – kliknij

 

MINI GALERIA ZDJĘĆ PRZEDSTAWIAJĄCYH WNĘTRZA PAŁACU

01---palac-dk-2491
02---palac-DK-3187
03---palac-DK-3118
04---ksiazka-dk-1431
05---AM-dk-1086
06---palac-dk-9245