Biblioteka Główna
Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

al. 1 Maja 4, 90-718 Łódź
tel. +48 42 662 16 84
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo,
W związku z brakiem możliwości oddania do Biblioteki wypożyczonych publikacji, prosimy o zignorowanie generowanych automatycznie wiadomości przypominających o upływającym terminie zwrotu.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o ich przesyłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które uzyskały zgodę na wejście do budynku ROKiDM korzystają z Biblioteki zgodnie z poniższymi regułami uwzględniającymi zalecenia Biblioteki Narodowej oraz Ministerstwa Rozwoju.

Zwracanie wypożyczonych materiałów

Nuty, książki oraz prace dyplomowe należy oddać do pokoju 1.10
Wszystkie zwrócone egzemplarze są poddane kwarantannie trwającej nie mniej niż 72 godziny - w tym czasie są niedostępne do wypożyczenia.

Wypożyczanie

Zamówione egzemplarze wydawane są z Biblioteki na I piętrze w pok.1.10.
Wypożyczenia możliwe są po złożeniu zamówienia za pośrednictwem katalogu dostępnego na stronie: biblioteki.lodz.pl. Zamówone pozycje trafiają na konto wypożyczającego natychmiast po sprowadzeniu ich z magazynów.
Biblioteka realizuje wyłącznie zamówienia dokonane za pośrednictwem Internetu. W wyjątkowych sytuacjach w celu złożenia zamówienia możliwe jest skorzystanie ze stanowiska komputerowego w czytelni.

Czytelnia

Korzystanie ze zbiorów czytelni dostępnych wyłącznie na miejscu w obecnej sytuacji nie jest zalecane. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest wypożyczenie książki lub czasopisma z czytelni na okres kilku dni zgodnie z regułami przedstawionymi powyżej.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 42-66-21-684 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.