Uprzejmie proszę wszystkich Państwa Pedagogów o złożenie do Pani Mirosławy Kożuchowskiej (Dział Spraw Osobowych) do dnia 6 listopada 2017 indywidualnego planu zajęć. Dokument powinien być wydrukowany dwustronnie i podpisany.

  W planie zajęć proszę uwzględnić godziny konsultacji:
 • wykładowcy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin – 2 godziny dydaktyczne
 • wykładowcy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin – 1 godzina dydaktyczna

Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM

 

Konsultacje psychologiczne
dla Studentów i Pedagogów Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
w roku akademickim 2017/2018
mgr Marta Kozińska-Lipińska

Na spotkanie należy się umówić dzwoniąc pod numer telefonu +48 504 177 082
Konsultacje odbywają się w sali nr 85, Pałac Akademii Muzycznej, ul. Gdańska 32

 

  Celem konsultacji psychologicznych jest:
 • udzielanie pomocy psychologicznej,
 • pomoc w zrozumieniu i rozwiązywaniu doświadczanych trudności oraz sytuacji kryzysowych,
 • rozmowy wspierające, motywujące, ukierunkowane na rozwój
 • porady psychologiczne (m.in. rozwijanie umiejętności radzenia sobie z emocjami, z trudnościami, ze stresem),
 • konsultacje w celu skierowania do odpowiednich specjalistów.

 

Uprzejmie proszę o zapoznanie się ze zmianami w Regulaminie wykonywania nagłośnień i nagrań przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

 

 • Aktualny regulamin wykonywania nagłośnień i nagrań przejdź
 • Aktualny druk zlecenia nagrań przejdź

 
prof. dr hab. Beata Zawadzka-Kłos
Prorektor ds. studenckich i artystycznych

 

Szanowni Państwo PT Pedagodzy,

W związku z mijającym kolejnym okresem sprawozdawczym, proszeni jesteście Państwo o wprowadzenie lub uzupełnienie danych o swoich osiągnięciach artystycznych i naukowych z drugiego półrocza 2016 roku do systemu sprawozdawczości elektronicznej „e-sprawozdanie”. Dane należy wprowadzić i zatwierdzić do dnia 31 stycznia 2017 roku.

Ci z Państwa, którzy już stosowne informacje wprowadzili proszeni są jedynie o ich sprawdzenie i ewentualne ponowne zatwierdzenie, ponieważ w ostatnich dniach były jeszcze wprowadzane drobne korekty do struktury programu.

Poniżej oraz w zakładce „Do pobrania” znajduje się w pliku pdf skrócony przewodnik po programie, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące programu „e-sprawozdanie”.

Jednocześnie przypominam, że obowiązek składania sprawozdań ze swojej działalności artystycznej i naukowej wynika bezpośrednio z zapisu w § 119 Statutu naszej uczelni oraz delegujących do tego zapisu teksów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i odpowiednich rozporządzeń MNiSW.

Z życzeniami udanego 2017 roku,
Pełnomocnik Rektora ds. rozwoju
prof. dr hab. Ziemowit Wojtczak

 

 

Szanowni Państwo

W związku z przewidywaną na koniec roku 2016 oceną nauczycieli akademickich, wszyscy pedagodzy, którzy jeszcze nie złożyli ankiety sprawozdawczej nauczyciela akademickiego, proszeni są o niezwłoczne jej wypełnienie i dostarczenie do p. Małgorzaty Wiech. Ankietę proszę przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i złożyć w formie papierowej w Dziale Spraw Osobowych – pokój nr 24 w Pałacu ul. Gdańska 32. Druk należy wypełnić za okres 1.01.2014 – 31.12.2015. Osoby, które są zatrudnione w Uczelni krócej niż podany okres, powinny sprawozdać swoje dokonania tylko od momentu zatrudnienia.

Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM

 

Informujemy Państwa, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. lekarze będą mogli wystawiać zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy w formie elektronicznej. Wystawione przez lekarza e-zwolnienie będzie dostarczone do płatników składek przez skrzynkę podawczą ZUS na profilu informacyjnym płatnika.
Akademia Muzyczna w Łodzi uzyskała dostęp do odbioru zwolnień lekarskich (e-ZLA) na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.
Z chwilą wystawienia przez lekarza elektronicznego zwolnienia lekarskiego pracownik nie będzie pobierał druku zwolnienia i nie będzie zobowiązany do przekazania go Akademii.

Kanclerz AM
mgr Agnieszka Grochulska