Szanowni Państwo PT Pedagodzy,
W związku z mijającym kolejnym okresem sprawozdawczym, proszeni jesteście Państwo o wprowadzenie lub uzupełnienie danych o swoich osiągnięciach artystycznych i naukowych z pierwszego półrocza 2017 roku do systemu sprawozdawczości elektronicznej „e-sprawozdanie”. Dane należy wprowadzić i zatwierdzić do dnia 30 czerwca 2017 r.
Ci z Państwa, którzy już stosowne informacje wprowadzali na bieżąco proszeni są jedynie o ich sprawdzenie i ewentualne zatwierdzenie, gdyby jeszcze były niezatwierdzone.
Przypominam też, że w zakładce „Do pobrania” znajduje się w pliku pdf skrócony przewodnik po programie, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące programu „e-sprawozdanie” (także dotyczące postępowania w razie ‘zapomnienia hasła’ do swojego konta).

Pełnomocnik Rektora ds. rozwoju
prof. dr hab. szt. muz. Ziemowit Wojtczak

 

Informuję, że podania (na specjalnych drukach – druki do pobrania na stronie internetowej uczelni www.amuz.lodz.pl w zakładce Pedagodzy – ogłoszenia oraz Administracja – ogłoszenia lub u p. Sylwii Lewandowskiej (mały domek) pok. nr 69) o dofinansowanie z zakładowego funduszu socjalnego wypoczynku letniego pracowników i dzieci należy składać w terminie do 20 maja 2017 r. u pani Sylwii Lewandowskiej w pokoju nr 69 (mały domek).

Osoby ubiegające się o dofinansowanie do wypoczynku letniego dla siebie i dzieci według wyższej skali dofinansowania, zobowiązane są do okazania zeznania rocznego za rok 2016 złożonego do Urzędu Skarbowego (wszystkich członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie z pracownikiem).
Nieokazanie kopii zeznania rocznego, spowoduje rozpatrzenie wniosku według najniższej skali dofinansowania.

Uwaga!
Dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku letniego dla dzieci, nastąpi na podstawie dostarczonych faktur za wykupione przez pracowników skierowania.

Podania dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane!

Kanclerz
mgr Agnieszka Grochulska

 

PLIKI DO POBRANIA

 

Szanowni Państwo PT Pedagodzy,

W związku z mijającym kolejnym okresem sprawozdawczym, proszeni jesteście Państwo o wprowadzenie lub uzupełnienie danych o swoich osiągnięciach artystycznych i naukowych z drugiego półrocza 2016 roku do systemu sprawozdawczości elektronicznej „e-sprawozdanie”. Dane należy wprowadzić i zatwierdzić do dnia 31 stycznia 2017 roku.

Ci z Państwa, którzy już stosowne informacje wprowadzili proszeni są jedynie o ich sprawdzenie i ewentualne ponowne zatwierdzenie, ponieważ w ostatnich dniach były jeszcze wprowadzane drobne korekty do struktury programu.

Poniżej oraz w zakładce „Do pobrania” znajduje się w pliku pdf skrócony przewodnik po programie, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące programu „e-sprawozdanie”.

Jednocześnie przypominam, że obowiązek składania sprawozdań ze swojej działalności artystycznej i naukowej wynika bezpośrednio z zapisu w § 119 Statutu naszej uczelni oraz delegujących do tego zapisu teksów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i odpowiednich rozporządzeń MNiSW.

Z życzeniami udanego 2017 roku,
Pełnomocnik Rektora ds. rozwoju
prof. dr hab. Ziemowit Wojtczak

 

 

Bardzo proszę wszystkich Państwa Pedagogów o złożenie do Pani Mirosławy Kożuchowskiej (Dział Spraw Osobowych) do dnia 4 listopada 2016 indywidualnego planu zajęć według wzoru. Dokument powinien być podpisany i wydrukowany obustronnie.

     
    W planie zajęć proszę uwzględnić godziny konsultacji:
  • wykładowcy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin – 2 godziny dydaktyczne
  • wykładowcy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin – 1 godzina dydaktyczna

Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM

     
  • wzór indywidualnego planu zajęć pobierz

 

Konsultacje psychologiczne
dla Studentów i Pedagogów Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
w roku akademickim 2016/2017
mgr Marta Kozińska-Lipińska

Na spotkanie należy się umówić dzwoniąc pod numer telefonu +48 504 177 082
Konsultacje odbywają się w sali nr 82, Pałac Akademii Muzycznej, ul. Gdańska 32

 

Szanowni Państwo

W związku z przewidywaną na koniec roku 2016 oceną nauczycieli akademickich, wszyscy pedagodzy, którzy jeszcze nie złożyli ankiety sprawozdawczej nauczyciela akademickiego, proszeni są o niezwłoczne jej wypełnienie i dostarczenie do p. Małgorzaty Wiech. Ankietę proszę przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i złożyć w formie papierowej w Dziale Spraw Osobowych – pokój nr 24 w Pałacu ul. Gdańska 32. Druk należy wypełnić za okres 1.01.2014 – 31.12.2015. Osoby, które są zatrudnione w Uczelni krócej niż podany okres, powinny sprawozdać swoje dokonania tylko od momentu zatrudnienia.

Prorektor ds. dydaktyki
dr hab. Elżbieta Aleksandrowicz, prof. AM