Cykl wycieczek po zrewitalizowanych wnętrzach Pałacu Karola Poznańskiego – głównej siedziby Akademii Muzycznej w Łodzi

poniedziałek, 3 kwietnia 2017, godz. 17.00
wstęp biletowany

BRAK MIEJSC

 

UWAGA!
Samodzielne zwiedzaniu Pałacu nie jest możliwe.
Oprowadzaniem wycieczek po Pałacu zajmują się pracownicy Biura Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi.

Wycieczki odbywają się w wybrane poniedziałki od marca do maja 2017 roku:

  • 6 marca 2017 r. – BRAK MIEJSC
  • 20 marca 2017 r. – BRAK MIEJSC
  • 3 kwietnia 2017 r. – BRAK MIEJSC
  • 24 kwietnia 2017 r. – BRAK MIEJSC
  • 8 maja 2017 r. – BRAK MIEJSC
  • 22 maja 2017 r. – BRAK MIEJSC

Początek o godz. 17.00, czas trwania ok. 1 godziny.

Wstęp biletowany:

  • osoby indywidualne: 10 zł (bilet normalny) 5 zł (bilet ulgowy dla dzieci, studentów i emerytów)
  • grupy zorganizowane (minimum 15 osób): 5 zł za każdego uczestnika.

Po wycieczce możliwość wzięcia udziału w koncercie w ramach „Wieczorów Muzycznych” w Sali Kameralnej w Ośrodku przy al. 1 Maja 4 (w sąsiedztwie Pałacu). Początek koncertu zawsze o godz. 18.15.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Udział w wycieczce jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu. Zapisy w Biurze Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi: telefonicznie – 42 662 16 45 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH Uczelnia przewiduje możliwość ustalenia wycieczek w innym terminie, w liczbie ograniczonej planem zajęć dydaktycznych i kalendarzem wydarzeń artystyczno-naukowych. W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów należy kontaktować się z Biurem Promocji Akademii Muzycznej w Łodzi: telefonicznie – 42 662 16 45 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O kolejnych wycieczkach będziemy informować w późniejszym terminie.

 

WYNAJEM PAŁACU, SESJE ZDJĘCIOWE itp.

Prosimy o kontakt z Kanclerzem Akademii Muzycznej w Łodzi
mgr Agnieszka Grochulska
Kontakt: telefonicznie – 42 662 16 02 lub mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczki są prezentacją efektów prac w projekcie pod nazwą Stworzenie nowoczesnej przestrzeni koncertowej i zachowanie historycznego dziedzictwa kulturowego Łodzi poprzez realizację prac konserwatorsko-rewitalizacyjnych w Pałacu Karola Poznańskiego realizowanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w ramach programu „Konserwacja i Rewitalizacja Dziedzictwa Kulturowego” Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.

 
 Projekty norweskie

Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.